Skip to content
Rakoczego 11/U1, 80-288, Gdańsk
Pon-Pt: 10 - 19
O nas

Centrum kosmetologii estetycznej – mezoterapii, peelingów chemicznych, rewitalizacji okolic oczu

Salon Divine Beauty został stworzony z pasji do kosmetologii przez kosmetolog mgr Katarzynę Burdyn, która specjalizuje się w terapiach anti-aging obejmujących najskuteczniejsze zabiegi rewitalizacji skóry twarzy i okolic oczu: mezoterapię igłową, mikroigłową, peelingi chemiczne. Dla każdego klienta dobierana jest indywidualna terapia zabiegowa poprzedzona konsultacją.

Zespół Divine Beauty tworzą wyjątkowi specjaliści, w skład którego wchodzą kosmetolog, technik sterylizacji, stylistka paznokci, linergistka, stylistka rzęs oraz dietetyk.

W salonie skorzystają Państwo z usług takich jak: pielęgnacja twarzy, henna pudrowa i żelowa, manicure, pedicure, depilacja woskiem, stylizacja rzęs, makijaż permanentny, konsultacje dietetyka, przekłuwanie uszu. Ponadto w salonie prowadzimy sprzedaż profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Katarzyna Burdyn

mgr kosmetolog o specjalizacji anti-aging, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, technik sterylizacji medycznej
O nas

Katarzyna Burdyn

mgr kosmetolog o specjalizacji anti-aging, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, technik sterylizacji medycznej

Moja przygoda związana z branżą beauty rozpoczęła się w 2010 roku. Pierwsze doświadczenie zdobyłam pracując w salonach kosmetycznych w Wielkiej Brytanii, gdzie odbyłam pierwsze szkolenia z kosmetologii, stylizacji paznokci i rzęs. Po urodzeniu córki zdecydowaliśmy się na powrót do Polski.

Założyłam własną działalność gospodarczą, w której świadczyłam mobilne usługi kosmetyczne współpracując z gabinetami medycyny estetycznej, hotelami i ośrodkami SPA. W trakcie drugiej ciąży postanowiłam przeznaczyć część wolnego czasu na rozwinięcie swojej pasji podejmując naukę w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku na kierunku kosmetologia. Broniąc prace dyplomową pt. „ Witaminy stosowane w przemyśle kosmetycznym” i uzyskując najlepszy z możliwych wyników,  postanowiłam kontynuować edukację.

W roku 2019 obroniłam pracę magisterską pt. „Peelingi chemiczne w kosmetologii” z maksymalnym rezultatem na tej samej uczelni , tym samym zdobywając tytuł magistra o specjalizacji anti-aging. Ponadto w trakcie studiów praktykowałam na oddziale dermatologii w szpitalu Copernicus w Gdańsku zdobywając doświadczenie i praktykę w leczeniu chorób skóry. Mając na uwadze bezpieczeństwo pracy i higienę w salonie, równolegle w trakcie studiów magisterskich ukończyłam technikum medyczne nabywając zawód Technik sterylizacji medycznej.

W 2016 roku zdecydowałam się by swoją pasję realizować we własnym studio urody. Udział w licznych certyfikowanych szkoleniach i przygotowania do otwarcia salonu trwały prawie dwa lata.

W lutym 2018 roku stworzyłam i otworzyłam swój salon, Divine Beauty. W pracy rozwijam i realizuje się pomagając wielu osobom, które borykają się z problemami skórnymi. Specjalizuje się w terapiach anti-aging, które obejmują najskuteczniejsze zabiegi rewitalizacji skóry twarzy i okolic oczu: mezoterapię igłową, mikroigłową, peelingi chemiczne.

Ponadto interesuje się zdrowym stylem życia oraz wpływem diety na stan naszej cery. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę poprzez cykliczny udział w szkoleniach i sympozjach.